Tünelin yeni nesil gastro pub'ı, Poco Loco

Allpoints Restaurant Group’un bira gastronomisi alanında uzmanlaşan markası Poco Loco, İstiklal Caddesi’nde tarihi Tünel Pasajı’nda misafirlerini yeni nesil gastro pub deneyimi ile buluşturuyor.

Mekan, birçok bira markasının farklı damak zevklerine hitap eden çeşitlerini, onlara eşlik eden yeni nesil atıştırmalıklar ile bir araya getiriyor. Tavuklu & Avokadolu Wrap, Tex Mex Burger, Chili Beef Nachos ve Barbekü Etli Taco gibi sevilen atıştırmalıkların Poco Loco yorumu ile yer aldığı menüsünde, Dinamit Chicken, Jalapeno Poppers, Soğan Halkası ve Falafel gibi paylaşımlıklar da ön plana çıkıyor. Poco Loco menüsü sadece atıştırmalıklar ve paylaşımlıklar ile de sınırlı değil; Patlıcanlı Bonfile, Et Schnitzel, Louisiana Chicken ve Beef Strogonof gibi ana yemekler seçenekleri ve tatlıları ile de oldukça iddialı.

Poco Loco’nun içecek menüsü de bir o kadar zengin. Birbirinden farklı aromalı ve içimli bira çeşitleri isteğe göre şişe olarak veya fıçıdan servis ediliyor. Menüde farklı alternatif arayanlar için şarap, kokteyl ve cold shot seçenekleri de mevcut.

Poco Loco, zengin menüsünün yanı sıra modern dekorasyonu ve ferah atmosferi ile de oldukça dikkat çekiyor. Poco Loco’nun Tünel Pasajı içerisindeki açık alanı, lezzetli yemekleri ve birçok farklı bira çeşidi eşliğinde sohbet etmek ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için birebir. Poco Loco, ister gün ortasında yorgunluğunuzu unutturacak küçük bir mola vermek için isterseniz de iş çıkışı arkadaşlarınızla bol muhabbetli bir akşam geçirmek için günün her saati tercih edebileceğiniz dinamik bir mekan.

Adres:

Asmalımescit Mahallesi İstiklal Caddesi Tünel Meydanı Sokak Tünel Geçidi İş Hanı C Blok No: 1/A Tünel P.K.: 34420 Beyoğlu İstanbul

Telefon:

0530 474 51 33